• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 15
    کد: 201770
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۰۴

    اقدامات پیشگیرانه واحد خدمات شهری منطقه هفت برای مقابله با ویروس کرونا در هفته ای که گذشت

    رئیس اداره خدمات شهری از انجام اقدامات پیشگیرانه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در سطح منطقه و کارگران خدمات شهری خبر داد.
    اقدامات پیشگیرانه واحد خدمات شهری منطقه هفت برای مقابله با ویروس کرونا در هفته ای که گذشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ؛مرتضی طهماسبی رئیس اداره خدمات شهری اظهار داشت؛ مجموعه اقداماتی در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به دلیل اهمیت و حساسیت آن انجام و مورد توجه قرار داده است.

    وی افزود: با توجه به دستورالعمل های ابلاغی شهرداری در مقابله با بیماری های واگیردار و به منظور کنترل ویروس کرونا، ضمن نصب بنرهای اطلاع رسانی راه‌های پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس در سطح منطقه و ساختمانهای این منطقه، پاکسازی و ضدعفونی سرویس های بهداشتی و داخل آسانسورها به صورت مستمر انجام می شود.

    طهماسبی با بیان اینکه نیروهای خدماتی مسئول نظافت در ساختمان این منطقه مجهز به ماسک و دستکش شده اند، گفت: نظافت و ضدعفونی سطوحی که در تماس مستمر کارکنان و شهروندان قرار دارد به صورت مستمر انجام می شود.

    وی به دیگر اقدامات این بخش اشاره کرد و گفت: تا کنون 161 مورد ضد عفونی سرویسهای بهداشتی شهرداری و مشارکتی روزانه در دو نوبت، 400 مورد ضد عفونی مخازن زباله گالوانیزه، 77 مورد ضد عفونی پل هوایی و آسانسور در دو نوبت صبح و عصر، 132ضد عفونی ایستگاه اتوبوس دو نوبت در روز، 25 مورد ضدعفونی مساجد، کلانتری ها و ادارات، ضد عفونی کل معابر اصلی منطقه با دستگاه آتش نشانی، ضد عفونی معابر اصلی منطقه با دستگاه مه پاش دو نوبت در روز نیز از جمله اقداماتی است که در منطقه هفت انجام شده است.

    طهماسبی خاطر نشان کرد: در همین راستا ضمن آموزش و آگاهی بخشی کارگران خدمات شهری در خصوص راه های پیشگیری از ویروس کرونا، توزیع محلول ضد عفونی، تهیه سطل های زباله مخصوص ضایعات بهداشتی، تهیه تجهیزات بهداشت فردی کارگران خدمات شهری شامل 503 بسته ماسک پزشکی استاندار به صورت روزانه‌، توزیع دستکش یکبار مصرب به کارگران خدمات شهری، ضدعفونی دست ها و تب سنجی شهروندان و کارکنان در بدو ورود همه کارکنان و شهروندان انجام شد.

    تعداد بازدید: 15
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر