• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 20
    کد: 201028
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
    با هدف بهسازی و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه هفت

    اجرای عملیات مرمت جداول قاشقی در خیابان سبحان/منطقه هفت

    با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه و در راستای بهبود وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب و با همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هفت صورت پذیرفت.
    اجرای عملیات بازسازی جداول خیابان سبحان/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت؛ معاون اجرایی منطقه از اجرای پروژه مرمت جداول قاشقی در سطح منطقه خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت سطح منطقه با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات مرمت جداول قاشقی معابر خیابان سبحان اجرا شد.

    حجازی با اعلام این مطلب عنوان کرد: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.

    وی بیان کرد: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح منطقه و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان ، عملیات جدول گذاری فرعی های خیابان سبحان انجام شد.

    وی تصریح کرد: در این راستا و با هدف ارتقای سطح بهداشت محیط زندگی شهروندان و ایجاد رضایت شهروندان مرمت جداول به متراژ 300 متر طول و با اعتبار بالغ بر 360 میلیون ریال در خیابان سبحان صورت پذیرفته است.

    حجازی هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری عنوان کردو گفت : تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی جداول حاشیه خیابان های سطح منطقه از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

     

    تعداد بازدید: 20
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر