• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 269
    کد: 37951
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۲/۲۹
    مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه هفت:

    رسیدگی ها و پیگیری های پلیس ساختمان برای رفاه حال مردم است

    محمدرضا حسن پور، گفت: رسیدگی ها و پیگیری های مهندسی نظارت بر ساخت و سازهای منطقه هفت، درجهت تحقق مطالبات مردم و رفاه هرچه بیشتر شهروندان بوده است.
    رسیدگی ها و پیگیری های پلیس ساختمان برای رفاه حال مردم است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه هفت، وی اظهار داشت: پیگیری هزار و 534 مورد فک پلمپ و تحویل به مراجع قانونی در کنار رسیدگی و ابلاغ قانونی به هزار و 326 مورد عدم تأمین فضای مناسب پارکینگ ، مشرفیت و مزاحمت، کاربری و تفکیک غیرمجاز اراضی و املاک در سال 92 شاهدی بر این مدعاست.
    سخنگوی شهرداری منطقه هفت، ضمن تأکید بر عملکرد مطلوب و قابل توجه پلیس ساختمان در سال جاری برای جلوگیری از هشت هزار و 58 تخلف ساختمانی افزود: شش هزار و 621 مورد صدور اخطاریه جهت تخلفات در کنار 569 مورد بازدید فنی، رسیدگی به عدم استحکام بنا، ابلاغ قانونی و رعایت ضوابط ایمنی در همین راستا صورت گرفته است.
    از آنجایی که کمیسیون ماده صد بخش اعظمی از حوزه اقدامات مهندسی نظارت بر ساخت و سازها را تشکیل می دهد؛ حسن پور تصریح کرد: تعداد پرونده های ارسالی همراه با عکس به کمیسیون ماده صد، ابلاغ آراء این کمیسیون و درنهایت اجرای احکام صادره مجموعا به میزان 934 مورد در سال جاری بوده است.
    از دیگر بیانات وی درخصوص گزارش عملکرد یکساله پلیس ساختمان می توان به اجرای روند رأی تخریب 7 مورد از املاک خطری مطابق بند 14 قانون 55 شهرداریها ازجمله تخریب ساختمان های کوی پلیس بعد از 7 سال و ساختمان های صدر 24 و 26 بعد از 14 سال اشاره نمود.
    شایان ذکر است مهندسی نظارت بر ساخت و سازهای منطقه یا به عبارتی دیگر پلیس ساختمان که در تکمیل بخش حقوقی و قضایی شهرداری مناطق فعالیت می کند ازجمله ادارات و نهادهایی است که بیشترین ارتباط حضوری و مداوم با مردم و شهروندان را دارد و به تبع آن با مسایل گسترده تری مواجه است.

    تعداد بازدید: 269
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر